Eelmine kuu Järgmine kuu

Aprilli kuukava

P 01.04 08:00
Õdede tunnistused
naiskoor – Urve Pihlak, Merje Topkin, Malvi Lõhmus, Liina Rahuoja, juhatab Ülo Niinemägi
10:00
Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
lastesõnum - Ülle Käärik, Piibli tekstid - Ermo Soon, Heldur Kajaste, jutlus - Siim Teekel, ühendkoor - Urve Pihlak, Kaie Kant, Mary Tedre, orel - Liina Rahuoja, juhatab Siim Teekel
12:00
Jumalateenistus
lastesõnum – Ülle Käärik, Piibli tekst, palve – Martin Kask, jutlus – Veljo Kaptein, ülistus – Tuuli Allikberg-Heeney, juhatab Rein Uuemõis
17:00
Iisraeli õhtu
muusika – Anne Huhtala (Soome), juhatavad Ülo Niinemägi ja Peeter Võsu
K 04.04 14:00
Palvetund
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Aamo Remmel
N 05.04 18:30
Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis
R 06.04 18:30
Noorteõhtu

P 08.04 10:00
Jumalateenistus
lastesõnum – Neili Maasing, Piibli tekst, palve – Jüri Piir, jutlus – Heldur Kajaste, mandoliinikoor – Liina Rahuoja, orel – Ly Keller, juhatab Ülo Niinemägi
12:00
Jumalateenistus
lastesõnum – Neili Maasing, Piibli tekst, palve – Vahur Kuusmaa, jutlus – Teet Uuemõis, ülistus – Mart Jürgens, juhatab Veljo Kaptein
N 12.04 18:30
Palvekoosolek
klaver - Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis
R 13.04 18:30
Noorteõhtu

P 15.04 10:00
Jumalateenistus
lastesõnum – Daana Teekel, Piibli tekst, palve – Peeter Mõrd, tervitus – Helari Puu, jutlus – Scott Ridout (USA), meeskoor – Mary Tedre, Kaie Kant, orel – Liina Rahuoja, juhatab Siim Teekel
12:00
Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
lastesõnum – Daana Teekel, Piibli tekst, palve – Erki Jurman, jutlus – Rein Uuemõis, ülistus – Juhan Ungru, juhatab Siim Teekel
17:00
Piiblitund
Hutch Hutchinson (USA), juhatab Heldur Kajaste
K 18.04 14:00
Palvetund
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Aamo Remmel
N 19.04 18:30
Palvekoosolek
klaver - Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis
R 20.04 18:30
Noorteõhtu

P 22.04 10:00
Jumalateenistus
lastesõnum – Kätlyn Nairismägi, Piibli tekst, palve – Rene Nairismägi, jutlus – Rait Tõnnori, naiskoor – Urve Pihlak, orel – Maris Lend, juhatab Heldur Kajaste
12:00
Jumalateenistus
lastesõnum – Kätlyn Nairismägi, Piibli tekst, palve – Marek Liiva, jutlus – Aris Sepp, Effataa – Elisabeth Hõbesalu, Anna Mazurtšak, juhatab Ülo Niinemägi
17:00
Kontsert
Ansambel Springmannid (USA)
R 27.04 18:30
Noorteõhtu

P 29.04 10:00
Jumalateenistus
lastesõnum – Liivia Kaustel, Piibli tekst, palve – Raul Altmäe, jutlus – Jung-Gon Gideon Kim, muusika – Korea koguduse koor, orel – Liina Rahuoja, juhatab Siim Teekel
12:00
Jumalateenistus
lastesõnum – Liivia Kaustel, Piibli tekst, palve – Liidia Vardja, jutlus – Priit Pesur, ülistus – Andres Jäätma, juhatab Veljo Kaptein
17:00
Piiblikool
Peeter Tamm, Veljo Kaptein