Abielukursus

Abielukursus koosneb seitsmest kohtumisest, mille eesmärk on aidata abielupaaridel oma suhetele pühenduda ning luua tugev ja püsiv abielu. Kursus on loodud selleks, et aidata paaridel luua tugev alus oma abielule, õppida paremini omavahel suhtlema ning lahendama abielus tekkivaid erimeelsusi.

Kursusele on oodatud kõik abielupaarid olenemata sellest, kui kaua ollakse abielus olnud. Abielukursus toimub 24. aprillist kuni 5. juunini esmaspäeviti kell 18.00-20.00 Oleviste kirikus.

Mida kursuselt oodata?

1. Ühine õhtusöök – Iga kohtumine algab ühise õhtusöögiga. See annab osalejatele võimaluse luua kohtingule sobiv atmosfäär.

2. Videoloengu vaatamine – Iga videoloeng kestab umbes 45 minutit koos arutelupausidega. Videod on eestikeelsete subtiitritega. Igal kohtumisel käsitletakse ühte olulist abieluga seotud teemat.

3. Privaatne arutelu – Paarid paiknevad ruumis selliselt, et oleks võimalus privaatseks ja intiimseks vestluseks. See aitab paaridel kogu kursuse vältel avatult ja ausalt suhelda.

Kursuse maksumus on paari kohta 50 eurot (võimalik tasuda ka osadena). Hind sisaldab igal kohtumisel kahekäigulist õhtusööki ja kursuse töövihikuid. Kursuse kohtade arv on kuni 15 abielupaari ning kursus on suunatud Oleviste koguduse liikmetele.

Osalemiseks vajalik eelregistreerimine hiljemalt 17. aprill. Registreerimiseks kirjutage rait.tonnori@gmail.com või helistage 58541467.