Alfa kursus alustas taas!Armas sõber!

Oled oodatud osa võtma kristluse põhitõdesid tutvustavast Alfa kursusest, mis toimub Oleviste kirikus alates 19. jaanuarist 2014 igal pühapäeval kell 14.00 ja esmaspäeval kell 18.30 noortele.

Alfa kursus on saanud oma alguse Inglismaalt, Londonis asuva Bromptoni Püha Kolmainu anglikaani kiriku juurest. 1990ndate aastate algul tulid selle koguduse töötegijad ideele luua kaasaegne kursus inimestele väljaspool kirikut, kes tahaksid ristiusu kohta rohkem teada saada. Noor preester Nicky Gumbel  kirjutas kursuse tarvis loengute sarja “Elu küsimused”, millest hiljem trükitud raamatut müüdi Inglismaal bestsellerina.
Nüüd on kursus nii populaarne, et seda viiakse läbi praktiliselt kõikides kristlikes kirikutes. Väga paljud on Alfa kaudu leidnud oma elule uue mõtte ja suuna ja leidnud lahendusi oma probleemidele.
Noorte Alfa on igas mõttes noortepärane – muusikavideod, slaidiprogrammid jms. Pärast loengut on alati vestlused väikegruppides, kus saab esitada igasuguseid küsimusi ja arutleda loengul kuuldul teemal. Alati saab juua kohvi ja teed, ning süüa saiu ja küpsiseid. Noorte Alfa on eriline sellepoolest, et seda viivad läbi noored ise. Noored ise peavad loenguid, jagades teistele  noortele oma isiklikke kogemusi Jumalaga.
Oleviste noorte Alfa on eriti sobilik koolinoortele ja pisut vanematele noortele vanuses 13-25.

Mida Alfa jaoks vaja on? Ei midagi muud, kui lihtsalt aega varuda ja tahtmist. Kursus on aga ausalt öeldes nii lahe, et pärast esimest korda tahavad jalad ise kohale tulla 🙂

Alfa kohta rohkem infot leiad aadressilt www.alfa.ee.

Kohtumiseni kursusel!
Jumal õnnistagu Sind

Veljo Kaptein,
Oleviste koguduse pastor

Järgmised sündmused

16 JUN
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10:00 Oleviste kirikus

16 JUN
Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine

Pühapäev kell 12:00 Oleviste kirikus

20 JUN
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18:30 Maarja kabelis

21 JUN
Noorteõhtu

Reede kell 18:30 Maarja kabelis

23 JUN
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10:00 Oleviste kirikus

23 JUN
Jumalateenistus

Pühapäev kell 12:00 Oleviste kirikus

23 JUN
Oleviste koguduse jaanituli

Pühapäev kell 17:00 Hirvli, Kabaku talu
Täpsem info


Vaata kuukava