Jumalateenistused – aprill 2014


Kolmapäev 2. aprill
19.00 Venekeelne jumalateenistus

Neljapäev, 3. aprill
18.30 Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 4. aprill
19.00 Noorteõhtu
jutlus – Hele-Maria Taimla
ülistus – H.I.S. bänd, juhatab Siim Nigulas

Laupäev 5. aprill
10.00 Lastetöö kevadseminar

Pühapäev, 6. aprill
10.00 Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
lastesõnum – Ülle Käärik
sõnum, palve – Gerly Tammiste
jutlus – Siim Teekel
muusika – Üllar Kuusk, Auri Niilo
orel – Liina Rahuoja, juhatab Siim Teekel
12.00 Jumalateenistus
lastesõnum – Ülle Käärik
sõnum, palve – Gerly Tammiste
jutlus – Teet Uuemõis
ülistus – Tuuli Heeney
juhatab Rein Uuemõis
17.00 Iisraeli õhtu
juhatab Peeter Võsu

Kolmapäev, 9. aprill
14.00 Palvetund
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Ülo Meriloo
19.00 Venekeelne jumalateenistus

Neljapäev, 10. aprill
18.30 Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 11. aprill
19.00 Noorteõhtu
jutlus – Taaniel Vardja
ülistus – Taavet Hõbesalu, juhatab Anete Palmik

Pühapäev, 13. aprill
Palmipuudepüha
10.00 Jumalateenistus
lastesõnum – Liivia Kaustel
sõnum – Siim Nigulas
jutlus – Heldur Kajaste
Puhkpilliorkester, Lehari Kaustel
orel – Maris Lend
juhatab Siim Teekel
12.00 Jumalateenistus
lastesõnum – Liivia Kaustel
sõnum – Siim Nigulas
jutlus – dr Paul Chung (Lõuna-Korea)
ülistus – Kadri-Ann ja Erki-Andres Nuut
juhatab Ülo Niinemägi
17.00 Evangeelne õhtu
Jutlustavad Jouni Ensio Niiranen, Asko Juhani Shroderus (Soome)
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Ülo Niinemägi

Kolmapäev 16. aprill
19.00 Venekeelne jumalateenistus

Neljapäev, 17. aprill
Suur neljapäev

18.30 Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
jutlus – Rein Uuemõis
meeskoor – Kaie Kant, Mary Tedre, orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel

Reede, 18. aprill
Suur reede

10.00 Jumalateenistus
jutlus – Ülo Niinemägi
segakoor – Irma Vaiklo, orel Liina Rahuoja
juhatab Heldur Kajaste
19.00 Noorteõhtu film „Kristuse kannatused“

Pühapäev, 20. aprill
Esimene ülestõusmispüha
8.00 Jumalateenistus
Naiskoor – Urve Pihlak, Silvia Landra
juhatab Ülo Meriloo
10.00 Jumalateenistus
lastesõnum – Vilja Lige
sõnum – Mart Oksa
jutlus – Tarmo Lige
Ülistuskoor – Kersti Kuusk, orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel
12.00 Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
lastesõnum – Neili Maasing
sõnum – Mart Oksa
jutlus – Veljo Kaptein
Ülistuskoor – Kersti Kuusk
juhatab Siim Teekel

Kolmapäev, 23. aprill
14.00 Palvetund
klaver – Aino Tedre, juhatab Ülo Meriloo
19.00 Venekeelne jumalateenistus

Neljapäev, 24. aprill
18.30 Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 25. aprill
19.00 Noorteõhtu
jutlus – Allan Kroll
ülistus – Hele-Maria Taimla, juhatab Marek Jõks

Pühapäev, 27. aprill
10.00 Jumalateenistus
lastesõnum – Neili Maasing
sõnum – Rene Nairismägi
jutlus – Ülo Niinemägi
Mandoliinikoor – Leida Haavasalu, Liina Rahuoja
orel – Ly Keller
juhatab Siim Teekel
12.00 Jumalateenistus
lastesõnum – Neili Maasing
sõnum – Rene Nairismägi, jutlus – Rein Uuemõis
Effataa – Elisabeth Hõbesalu
juhatab Veljo Kaptein

Järgmised sündmused

21 APR
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus

21 APR
Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine

Pühapäev kell 12.00 Oleviste kirikus

25 APR
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

26 APR
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Oleviste kirikus

27 APR
Ristimisjumalateenistus

Laupäev kell 12.00 Oleviste kirikus

27 APR
Poeetiliste palvetekstide õhtu

Laupäev kell 18.30 Maarja kabelis

28 APR
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus


Vaata kuukava