Jumalateenistused – aprill 2015


Suur Neljapäev, 2. aprill
18.30    Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
jutlus – Ülo Niinemägi, Rein Uuemõis
meeskoor – Mary Tedre, Kaie Kant
orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel

Suur Reede, 3. aprill
10.00     Jumalateenistus
jutlus – Heldur Kajaste, Veljo Kaptein
segakoor – Irma Vaiklo
orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel
18.30    Noorteõhtu
Film „Vaimulikud sõdurid idarindel“
jutlus – Johannes Kudrin, Veljo Kaptein
juhatab – Rait Tõnnori

Pühapäev, 5. aprill  I ülestõusmispüha
8.00    Jumalateenistus
naiskoor – Urve Pihlak, klaver – Liina Rahuoja
juhatab Ülo Meriloo
10.00    Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
lastesõnum – Ülle Käärik
Piibli tekst, palve – Veljo Kaptein
jutlus – Siim Teekel, Rein Uuemõis
koor ja orkester – Kersti Kuusk
orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel
12.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Ülle Käärik
jutlus – Mart Oksa, Teet Uuemõis
koor ja orkester – Kersti Kuusk
orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel
17.00   Sergei Popovi viiulikontsert „Kuule, Iisrael“

Kolmapäev, 8. aprill
14.00    Palvetund
klaver – Aino Tedre, juhatab Ülo Meriloo

Neljapäev, 9. aprill
18.30   Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 10. aprill
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Eva Theresa Martens
ülistus – Helen Paju
juhatab Hanna Vaiklo

Laupäev 11. aprill
11.00    Naiste palvehommik     
juhatab Karin Raja

Pühapäev, 12. aprill
10.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Ragne Pesur
Piibli tekst, palve – Rene Nairismägi
jutlus – Heldur Kajaste
mandoliinikoor – Leida Haavasalu, Liina Rahuoja
orel – Maris Lend
juhatab Ülo Niinemägi
12.00   Jumalateenistus
lastesõnum – Ragne Pesur
jutlus – Marek Jõks, Priit Pesur
ülistus – Tuuli Heeney
juhatab Rein Uuemõis

Neljapäev, 16. aprill
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 17. aprill
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Veljo Kaptein
ülistus – Liivi Tootsi
juhatab Markus Mäemets

Pühapäev, 19. aprill
10.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Neili Maasing
Piibli tekst, palve –  Aris Sepp
jutlus – Juko-Mart Kõlar
oikumeeniline naiskoor – Urve Pihlak jt
orel – Liina Rahuoja
juhatab Heldur Kajaste
12.00     Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
lastesõnum – Neili Maasing
jutlus – Thomas Tompson, Veljo Kaptein
Effataa – Elisabeth Kremenetski, Anna Mazurtšak
juhatab Siim Teekel
17.00   Iisraeli õhtu
jutlus – Ariel Ben David (Iisrael), juhatab – Peeter Võsu

Kolmapäev, 22. aprill
14.00    Palvetund
klaver – Aino Tedre, juhatab Ülo Meriloo

Neljapäev, 23. aprill
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 24. aprill
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Rait Tõnnori
ülistus – Juhan Ungru
juhatab Oliver Remma

Pühapäev, 26. aprill
10.00    Jumalateenistus, ristimine
lastesõnum – Vilja Lige
Piibli tekst, palve – Veljo Kaptein
jutlus – Tarmo Lige
meeskoor – Mary Tedre, Kaie Kant
ülistus – Annika Soon
orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel

Neljapäev, 30. aprill
18.30    Palvekoosolek                   
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Järgmised sündmused

29 VEEB
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

01 MÄR
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Oleviste kirikus

03 MÄR
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus

03 MÄR
Jumalateenistus

Pühapäev kell 12.00 Oleviste kirikus

07 MÄR
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

08 MÄR
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Oleviste kirikus

10 MÄR
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus


Vaata kuukava