Jumalateenistused – august 2015


Pühapäev, 2. august
10.00    Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
Piibli tekst, palve – Ermo Soon
jutlus – Siim Teekel
solist – Peeter Maasing
orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel
12.00    Jumalateenistus
Piiblitekst, palve – Ülo Niinemägi
jutlus – Teet Uuemõis
ülistus – Annika Soon
juhatab Veljo Kaptein
16.00    EEKBL Tallinna koguduste kalmistupüha Rahumäe kalmistul
jutlus – Heldur Kajaste, Erki Tamm
solist – Peeter Maasing
süntesaator – Liina Rahuoja
juhatab Ülo Meriloo

Neljapäev, 6. august
18.30   Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Ülo Niinemägi

Reede, 7. august
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Liidia Vardja
ülistus – Linda-Anette Suss
juhatab – Rait Tõnnori

Pühapäev, 9. august
10.00    Jumalateenistus
Piibli tekst, palve – Hillar Vatsel
jutlus – Tarmo Lige
viiul – Linda-Anette Suss
orel – Ly Keller
juhatab – Siim Teekel
12.00   Jumalateenistus
Piiblitekst, palve – Marek Liiva
jutlus – Juko-Mart Kõlar
ülistus – Mirjam Kivisild
juhatab Siim Teekel

Neljapäev, 13. august
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Ülo Niinemägi

Reede, 14. august
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Piret Ehavald
ülistus – Hanna Hark
juhatab Oliver Remma

Pühapäev, 16. august
10.00    Jumalateenistus
Piibli tekst, palve – Aris Sepp
jutlus – Ülo Niinemägi
orel – Liina Rahuoja
juhatab Heldur Kajaste
12.00     Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
Piibli tekst, palve – Aris Sepp
jutlus – Rein Uuemõis
ülistus – Hannes Nõlvak & CO
juhatab Siim Teekel
17.00  Iisraeli õhtu
Heebrea laule laulavad Svetlana ja Polina Ainbinder (Iisrael)
juhatab Ülo Niinemägi

Reede, 21. august
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Veljo Kaptein
ülistus – Taavet Hõbesalu
juhatab Elise Olt

Pühapäev, 23. august
10.00    Jumalateenistus
Piibli tekst, palve – Arvi Märtson
jutlus – Heldur Kajaste
viiul – Daana Ots
orel – Maris Lend
juhatab Siim Teekel
12.00    Jumalateenistus
Piiblitekst, palve – Tõnis Roosimaa
jutlus – Aron Jen (Taiwan)
ülistus – Tuuli Allikberg-Heeney
juhatab Rein Uuemõis

Neljapäev, 27. august
18.30    Palvekoosolek
jutlus – Aron Jen (Taiwan)
klaver – Liina Rahuoja
juhatab Rein Uuemõis

Reede, 28. august
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Priit Rohtmäe
ülistus – Helen Paju
juhatab Gerly Tammiste

Pühapäev, 30. august
10.00    Jumalateenistus
Piibli tekst, palve – Rene Nairismägi
jutlus – Ülo Niinemägi
solist – Ott Indermitte
orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel
12.00    Jumalateenistus
Piiblitekst, palve – Rene Nairismägi
jutlus – Veljo Kaptein
ülistus – Hele-Maria Taimla
juhatab Ülo Niinemägi

Järgmised sündmused

20 JUN
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

21 JUN
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Oleviste kirikus

23 JUN
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus

23 JUN
Jaaniõhtu Hirvlis

Pühapäev kell 17.00 Kabaku talu
Täpsem info

27 JUN
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

28 JUN
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Oleviste kirikus

30 JUN
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus


Vaata kuukava