Jumalateenistused – mai 2015


Reede, 1. mai
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Madis Kivisild
ülistus – Juhan Ungru
juhatab Hele-Maria Taimla

Pühapäev, 3. mai
10.00    Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
lastesõnum – Ülle Käärik
Piibli tekst, palve – Heldur Kajaste
jutlus – Siim Teekel
solist – Ott Indermitte
orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel
12.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Ülle Käärik
tunnistus – Styart Braye
jutlus – Martin Ruddick (Inglismaa)
ülistus – Kadri-Ann ja Erki-Andres Nuut
juhatab Rein Uuemõis
17.00    Iisraeli õhtu
ülistuskoor – Kersti Kuusk
juhatavad – Ülo Niinemägi, Peeter Võsu

Kolmapäev, 6. mai
14.00    Palvetund
klaver – Aino Tedre, juhatab Ülo Meriloo

Neljapäev, 7. mai
18.30   Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 8. mai
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Marek Liiva
ülistus – Maarja Kivisild
juhatab  Oliver Remma

Laupäev 9. mai    
11.00    Naiste palvehommik     
jutlus – Jael Puusaag, juhatab Karin Raja

Pühapäev, 10. mai  Emadepäev
10.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Neili Maasing
Piibli tekst, palve –  Rene Nairismägi
jutlus – Tarmo Lige
lastekoor – Varje Soon, Annika Soon
orel – Ly Keller
juhatab Heldur Kajaste
12.00   Jumalateenistus
lastesõnum – Neili Maasing
jutlus – Rene Nairismägi, Veljo Kaptein
lastekoor – Varje Soon, Annika Soon
juhatab Ülo Niinemägi

Neljapäev, 14. mai
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 15. mai
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Siret Sepper
ülistus – Hanna Hark
juhatab Veljo Kaptein

Pühapäev, 17. mai
10.00   Jumalateenistus
lastesõnum – Kätlyn Nairismägi
Piibli tekst, palve – Ülo Vaher
jutlus – Heldur Kajaste
mees- ja naiskoor Urve Pihlak, Mary Tedre, Kaie Kant
orel – Liina Rahuoja
juhatab Ülo Niinemägi
12.00   Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
lastesõnum – Kätlyn Nairismägi
jutlus – Madis Kivisild, Teet Uuemõis
ülistus – Mirjam Kivisild
juhatab Siim Teekel

Kolmapäev, 20. mai
14.00    Palvetund
klaver – Liina Rahuoja,  juhatab Ülo Meriloo

Neljapäev, 21. mai
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 22. mai
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Hanna ja Veljo Kaptein
ülistus – Jaanika Ivask, juhatab Kristjan Nurme

Pühapäev, 24. mai   I nelipüha
10.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Taimi Kaldaru
Piibli tekst, palve – Aris Sepp
jutlus – Ülo Niinemägi
mandoliinikoor- Leida Haavasalu, Liina Rahuoja
orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel
12.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Taimi Kaldaru
jutlus – Aris Sepp, Veljo Kaptein
Effataa – Elisabeth Hõbesalu, Anna Mazurtšak
juhatab Ülo Niinemägi
17.00   Kontsert „Üks kindel linn ja varjupaik“
Čiurlionise, Rautavaara, Metsala, Grigorjeva, Pärdi, Süda, Tormise ja Rosenvaldi looming
Esinevad Pirjo Püvi, Allar ja Holger Kaasik, Čiurlionise nim. keelpillikvartett Leedust
Andres Põder, Siim Teekel

Neljapäev, 28. mai
18.30    Palvekoosolek           
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 29.–31. mai
Noorte Piiblipäevad Rakveres

Pühapäev, 31.  mai  
10.00    Jumalateenistus
Piibli tekst, palve – Priit Pesur
muusika – Andrus Vaiklo & sõbrad
jutlus – Ülo Niinemägi
orel – Maris Lend
juhatab Heldur Kajaste
12.00    Jumalateenistus
jutlus – Priit Pesur, Rein Uuemõis
ülistus – Inga Tingas
juhatab Ülo Niinemägi

Järgmised sündmused

18 JUL
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

19 JUL
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Oleviste kirikus

21 JUL
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus

21 JUL
Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine

Pühapäev kell 12.00 Oleviste kirikus

25 JUL
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

26 JUL
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Oleviste kirikus

28 JUL
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus


Vaata kuukava