Jumalateenistused – Märts


Pühapäev, 1. märts
10.00    Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
lastesõnum – Ülle Käärik
Piibli tekst, palve – Heldur Kajaste
jutlus – Siim Teekel
mandoliinikoor –  Leida Haavasalu, Liina Rahuoja
orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel
12.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Ülle Käärik
Piibli tekst, palve – Madis Kivisld
jutlus – Ülo Vaher
ülistus – Kadri-Ann ja Erki-Andres Nuut
juhatab Rein Uuemõis
17.00   Iisraeli õhtu
muusika Lydia Hõbesalu, juhatab Ülo Niinemägi

Kolmapäev, 4. märts
14.00    Palvetund
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Ülo Meriloo

Neljapäev, 5. märts
18.30   Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 6. märts
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Siim Teekel, ülistus – Jaanika Ivask, juhatab Rait Tõnnori

Laupäev, 7. märts
PALVE- JA PAASTUPÄEV
Jumalateenistused kell 8.00, 10.00, 12.00, 14.00

Pühapäev, 8. märts
10.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Vilja Lige
Piibli tekst, palve – Rene Nairismägi
jutlus – Tarmo Lige
meeskoor – Mary Tedre, Kaie Kant
orel – Liina Rahuoja
juhatab Heldur Kajaste
12.00   Jumalateenistus
lastesõnum – Vilja Lige
Piibli tekst, palve – Rene Nairismägi
jutlus – Teet Uuemõis
ülistuskoor – Kersti Kuusk
juhatab  Siim Teekel
17.00    Misjoniõhtu  „Etioopia ja Keenia“    
Liidia Vardja, Markus Vardja, Mati Lohu, Amanda Palmik, Lauri Lehtsaar jt.

Neljapäev, 12. märts
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 13. märts
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Tõnis Roosimaa
ülistus – Helerin Oksa, juhatab Oliver Remma

Laupäev 14. märts
11.00    Naiste palvehommik
juhatab Karin Raja

Pühapäev, 15. märts
10.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Ragne Pesur
Piibli tekst, palve – Priit Pesur
jutlus – Heldur Kajaste
naiskoor – Urve Pihlak, Silvia Landra
orel – Maris Lend
juhatab Ülo Niinemägi
11.15   Üldkogu koosolek
12.00 Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
lastesõnum – Ragne Pesur
Piibli tekst, palve – Priit Pesur
jutlus – Veljo Kaptein
ülistus – Mirjam Kivisild
juhatab Siim Teekel

Kolmapäev, 18. märts
14.00    Palvetund
klaver – Aino Tedre, juhatab Ülo Meriloo

Neljapäev, 19. märts
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 20. märts
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Piret Ehavald
ülistus – Taavet Hõbesalu, juhatab Hanna Vaiklo

Pühapäev, 22. märts
10.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Neili Maasing
Piibli tekst, palve – Aris Sepp
jutlus – Joosep Tammo
muusika – Allar Kaasik (tšello)
orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel
12.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Neili Maasing
Piibli tekst, palve – Aris Sepp
jutlus – Joosep Tammo
Effataa – Elisabeth Hõbesalu, Anna Mazurtšak
juhatab Veljo Kaptein

Neljapäev, 26. märts
18.30    Palvekoosolek       
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 27. märts
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Tõnis Roosimaa, ülistus – Sigrid Vardja, juhatab Elise Olt

Pühapäev, 29. märts, Palmipuudepüha
10.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Kätlyn Nairismägi
Piibli tekst, palve – Tarmo Lige
jutlus – Peeter Roosimaa
puhkpillid – Lehari Kaustel
orel – Ly Keller
juhatab Siim Teekel
12.00    Jumalateenistus        
lastesõnum – Kätlyn Nairismägi
Piibli tekst, palve – Tarmo Lige
jutlus – Rein Uuemõis
ülistus – Juhan Ungru
juhatab Ülo Niinemägi

Järgmised sündmused

21 APR
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus

21 APR
Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine

Pühapäev kell 12.00 Oleviste kirikus

25 APR
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

26 APR
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Oleviste kirikus

27 APR
Ristimisjumalateenistus

Laupäev kell 12.00 Oleviste kirikus

27 APR
Poeetiliste palvetekstide õhtu

Laupäev kell 18.30 Maarja kabelis

28 APR
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus


Vaata kuukava