Jumalateenistused – november 2015


Pühapäev, 1. november
10.00  Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
lastesõnum – Ülle Käärik
Piibli tekst, palve – Tarmo Lige
jutlus – Siim Teekel
meeskoor – Kaie Kant, Mary Tedre
orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel
12.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Ülle Käärik
Piibli tekst, palve  – Peeter Püssim
jutlus – Veljo Kaptein
ülistus – Mart Jürgens
juhatab Rein Uuemõis
17.00    Iisraeli õhtu
muusika – Liidia Hõbesalu
juhatavad Peeter Võsu, Ülo Niinemägi

Neljapäev, 5. november
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 6. november
19.00    Noorteõhtu
ülistus – Maarja Kivisild, juhatab Karin-Liis Tambaum

Pühapäev, 8. november
10.00    Jumalateenistus Isadepäev
lastesõnum – Neili Maasing
Piibli tekst, palve – Rene Nairismägi
jutlus – Veljo Kaptein
lastekoor – Annika Soon, Varje Soon
orel – Ly Keller
juhatab Ülo Niinemägi
12.00   Jumalateenistus
lastesõnum – Neili Maasing
Piibli tekst, palve – Rene Nairismägi
jutlus – Rein Uuemõis
ülistus – Mirjam Kivisild
juhatab Veljo Kaptein
15.00    Dialoog 25+ „Rikkus ja vaesus“ (noortetoas)

Neljapäev, 12. november
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 13. november
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Madis Kivisild
ülistus – Kadri-Ann Nuut
juhatab Gerly Tammiste

Laupäev, 14. november
11.00 Naiste palvehommik „Südame ettevalmistamine“
Ülle Teekel, Reet Talmre, juhatab Karin Raja

Pühapäev, 15. november
10.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Vilja Lige
Piibli tekst, palve – Aris Sepp
jutlus – Tarmo Lige
solist – Ott Indermitte
orel – Liina Rahuoja
juhatab Heldur Kajaste
12.00    Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
lastesõnum – Vilja Lige
vaimulik soov – Jung-Gon Gideon Kim
jutlus – Priit Pesur
ülistus – Korea noored ja Effataa – Elisabeth Hõbesalu, Anna Mazurtsak
juhatab Siim Teekel

Kolmapäev, 18. november
14.00    Palvetund
klaver – Aino Tedre, juhatab Ülo Meriloo

Neljapäev, 19. november
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 20. november
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Priit Pesur
ülistus – Linda Kanter, juhatab Helari Saaremäe

Pühapäev, 22. november   
10.00    Jumalateenistus Surnutemälestuspüha
lastesõnum – Kätlyn Nairismägi
Piibli tekst, palve – Ülo Vaher
jutlus – Ülo Niinemägi
viiul – Daana Ots
mandoliinikoor – Liina Rahuoja, L. Haavasalu
orel – Maris Lend
juhatab Siim Teekel
12.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Kätlyn Nairismägi
Piibli tekst, palve – Marek Jõks
sõnumid – Karolina Vardja, Gerli Tammiste
jutlus – Teet Uuemõis
ülistus – Timo Lige
juhatab Madis Kivisild

Neljapäev, 26. november
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 27. november
19.00    Noorteõhtu „Teistmoodi noortekas“

Pühapäev, 29. november I advent
10.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Ragne Pesur
Piibli tekst, palve – Heldur Kajaste
lastekoor – Annika Soon, Varje Soon
jutlus – Heldur Kajaste
orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel
12.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Ragne Pesur
Piibli tekst, palve – Alari Allikas
jutlus – Martin Ruddick
ülistuskoor – Kersti Kuusk
juhatab Veljo Kaptein

Järgmised sündmused

22 VEEB
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

23 VEEB
Kontsert-jumalateenistus

Reede kell 12.00 Oleviste kirikus

23 VEEB
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Oleviste kirikus

25 VEEB
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus

25 VEEB
Jumalateenistus

Pühapäev kell 12.00 Oleviste kirikus

29 VEEB
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

01 MÄR
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Oleviste kirikus


Vaata kuukava