Jumalateenistused – oktoober 2015


Neljapäev, 1. oktoober
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 2. oktoober
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Veljo Kaptein, ülistus – Anete Vinkel
juhatab Gerly Tammiste

Pühapäev, 4. oktoober Lõikustänupüha
10.00    Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
Piibli tekst, palve – Peeter Püssim
lastesõnum – Ülle Käärik
jutlus – Siim Teekel
segakoor – Irma Vaiklo
orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel
12.00    Jumalateenistus
Piibli tekst, palve – Ülo Niinemägi
lastesõnum – Ülle Käärik
jutlus – Veljo Kaptein
ülistus – Tuuli Allikberg-Heeney
juhatab Rein Uuemõis
17.00  Iisraeli õhtu
ülistuskoor – Kersti Kuusk, juhatab Peeter Võsu

Neljapäev, 8. oktoober
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 9. oktoober
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Marek Liiva, Priidu Ellam
ülistus – Mirjam Kivisild
juhatab Karin-Liis Tambaum

Laupäev, 10. oktoober
11.00    Naiste palvehommik „Südame ettevalmistamine“
muusika – Tuuli Allikberg-Heeney
juhatab Karin Raja

Pühapäev, 11. oktoober
10.00    Jumalateenistus
Piibli tekst, palve – Rene Nairismägi
lastesõnum – Neili Maasing
jutlus – Ülo Niinemägi
mandoliinikoor – Leida Haavasalu, Liina Rahuoja
orel – Ly Keller
juhatab Heldur Kajaste
12.00   Jumalateenistus
lastesõnum – Neili Maasing
sõnumid – Toomas Vardja, Siret Sepper, Sigrit Nigulas, Siim Nigulas, Veljo Kaptein
ülistus – Jaanika Kivvit
juhatab Mart Oksa
17.00    Iisraeli õhtu
kõneleb Nataliia Krizhanovski (Ukraina)
muusika – Margit Prantsus, juhatab Ülo Niinemägi

Neljapäev, 15. oktoober
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 16. oktoober
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Joel Aulis, ülistus – Sigrid Vardja
juhatab Gerly Tammiste

Pühapäev, 18. oktoober  Hõimurahvaste palvepäev
10.00    Jumalateenistus
Piibli tekst, palve – Jaan Bärenson
lastesõnum – Vilja Lige
jutlus –Tarmo Lige
orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel
12.00    Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
Piibli tekst, palve – Rait Tõnnori
lastesõnum – Vilja Lige
jutlus – Rein Uuemõis
ülistus – Taavet Hõbesalu
juhatab Siim Teekel

Kolmapäev, 21. oktoober
14.00    Palvetund
klaver – Aino Tedre, juhatab Ülo Meriloo

Neljapäev, 22. oktoober
18.30    Palvekoosolek
külas Martti & Mirja Ojares TV 7-st
klaver – Liina Rahuoja
juhatab Rein Uuemõis

Reede, 23. oktoober
19.00    Noorteõhtu
jutlus – Aris Sepp, ülistus – Linda-Anette Suss
juhatab Hanna Vaiklo

Pühapäev, 25. oktoober
10.00    Jumalateenistus
Piibli tekst, palve – Aris Sepp
lastesõnum – Kätlyn Nairismägi
jutlus – Heldur Kajaste
naiskoor – Urve Pihlak, Silvia Landra
orel – Maris Lend
juhatab Veljo Kaptein
12.00    Jumalateenistus
Piibli tekst, palve – Aris Sepp
lastesõnum – Kätlyn Nairismägi
jutlus – Teet Uuemõis
Effataa – Elisabeth Hõbesalu, Anna Mazurtšak
juhatab Rein Uuemõis

Neljapäev, 29. oktoober
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 30. oktoober
19.00    Noorteõhtu „Teistmoodi noortekas“

Järgmised sündmused

21 APR
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus

21 APR
Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine

Pühapäev kell 12.00 Oleviste kirikus

25 APR
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

26 APR
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Oleviste kirikus

27 APR
Ristimisjumalateenistus

Laupäev kell 12.00 Oleviste kirikus

27 APR
Poeetiliste palvetekstide õhtu

Laupäev kell 18.30 Maarja kabelis

28 APR
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus


Vaata kuukava