Jumalateenistused – Veebruar 2016


Neljapäev, 4. veebruar
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 5. veebruar
19.00    Noorteõhtu
ülistus – Kadri-Ann ja Erki Andres Nuut
jutlus – Marek Liiva
juhatab Gerly Tammiste

Pühapäev, 7. veebruar
10.00    Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
lastesõnum – Ülle Käärik
Piibli tekst, palve – Heldur Kajaste
jutlus – Siim Teekel
solist – Andrus Vaiklo
orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel
12.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Ülle Käärik
tunnistus – Agu Kivimägi
jutlus – Rein Uuemõis
Effataa – Elisabeth Hõbesalu, Anna Mazurtšak
juhatab Veljo Kaptein
17.00    Iisraeli õhtu
muusika – Haiti Voolaid
juhatavad Peeter Võsu, Ülo Niinemägi

Kolmapäev, 10. veebruar
14.00    Palvetund
klaver – Aino Tedre, juhatab Ülo Meriloo

Neljapäev, 11. veebruar
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 12. veebruar
19.00    Noorteõhtu
ülistus – Juhan Ungru, jutlus – Veljo Kaptein

Laupäev 13. veebruar
11.00    Naiste palvehommik
Liidia Vardja, Karin Raja

Pühapäev, 14. veebruar
10.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Vilja Lige
Piibli tekst, palve – Rene Nairismägi
jutlus – Tarmo Lige
mandoliinikoor – Liina Rahuoja, Leida Haavasalu
orel – Ly Keller
juhatab Heldur Kajaste
12.00   Jumalateenistus
lastesõnum – Vilja Lige
Piibli tekst, palve – Raul Rikk
jutlus – Teet Uuemõis
ülistus – Mirjam Kivisild
juhatab Ülo Niinemägi
17.00    Hingesillad
Rahvusvahelise vähihaigete laste päeva mälestusteenistus

kammerkoor Collegium Musicale, dirigent Endrik Üksvärav, Tuuli ja Teet Velling jt
sõnum – Ülo Niinemägi

Neljapäev, 18. veebruar
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 19. veebruar
19.00    Noorteõhtu
ülistus – Johan-Erik Kõlar
jutlus – Rait Tõnnori
juhatab Eduard Ülevain

Pühapäev, 21. veebruar
10.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Neili Maasing
Piibli tekst, palve – Aris Sepp
jutlus – Heldur Kajaste
meeskoor – Mary Tedre, Kaie Kant
orel – Liina Rahuoja
juhatab Ülo Niinemägi
12.00    Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
lastesõnum – Neili Maasing
Piibli tekst, palve – Aris Sepp
jutlus – Veljo Kaptein
ülistus – Tuuli Heeney
juhatab Rein Uuemõis
18.00   Ülistusteenistus
muusika – perekond Soon, sõnum – Veljo Kaptein

Neljapäev, 25. veebruar
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 26. veebruar
19.00    Noorteõhtu „Teistmoodi noortekas“

Pühapäev, 28. veebruar
10.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Kätlyn Nairismägi
Piibli tekst, palve – Jüri Piir
jutlus – Veljo Kaptein
solist – Ott Indermitte
orel – Maris Lend
juhatab Siim Teekel
12.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Kätlyn Nairismägi
Piibli tekst, palve – Markus Vardja
tunnistus – Ilmar-Erik Aavakivi
jutlus – Priit Pesur
ülistuskoor – Kersti Kuusk
juhatab Rait Tõnnori
17.00   Misjoniõhtu „Jesaja 6:8“
juhatavad Johannes Kudrin, Ülo Niinemägi

Järgmised sündmused

20 JUN
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

21 JUN
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Oleviste kirikus

23 JUN
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus

23 JUN
Jaaniõhtu Hirvlis

Pühapäev kell 17.00 Kabaku talu
Täpsem info

27 JUN
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

28 JUN
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Oleviste kirikus

30 JUN
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus


Vaata kuukava