Jumalateenistused – Märts


Neljapäev, 3. märts
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 4. märts
19.00    Noorteõhtu
ülistus – Linda-Anette Suss
jutlus – Madis Kivisild, juhatab Vivian Tamm

Pühapäev, 6. märts
10.00    Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
lastesõnum – Ülle Käärik
Piibli tekst, palve – Heldur Kajaste
jutlus – Siim Teekel
muusika perekond Sooned
orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel
12.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Ülle Käärik
Piibli tekst, palve – Marek Jõks
sõnum ja muusika – Rene Laulajainen
Effataa – Elisabeth Hõbesalu, Anna Mazurtšak
juhatab Ülo Niinemägi
17.00    Iisraeli õhtu
muusika ja sõnum – Hanna-Kerli Metsala
juhatavad  Ülo Niinemägi ja Peeter Võsu

Kolmapäev, 9. märts
14.00    Palvetund
klaver – Aino Tedre, juhatab Ülo Meriloo

Neljapäev, 10. märts
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 11. märts
19.00    Noorteõhtu  
jutlus – Piret Ehavald, juhatab Gerly Tammiste

Laupäev 12. märts
11.00    Naiste palvehommik
Karin Raja

Pühapäev, 13. märts
10.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Neili Maasing
Piibli tekst, palve – Rene Nairismägi
jutlus – Ülo Vaher
segakoor – Irma Vaiklo
orel – Maris Lend
juhatab Ülo Niinemägi
11.15   Koguduse üldkogu koosolek
12.00   Jumalateenistus
lastesõnum – Neili Maasing
Piibli tekst, palve – Rene Nairismägi
jutlus – Teet Uuemõis
ülistus – Inga Tingas ja Andres Jäätma
juhatab Rein Uuemõis

Neljapäev, 17. märts
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Reede, 18. märts
19.00    Noorteõhtu
ülistus – Margo Piir
jutlus – Tõnu Paju, juhatab Hele-Maria Taimla

Pühapäev, 20. märts  Palmipuudepüha
10.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Kätlyn Nairismägi
Piibli tekst, palve – Ermo Soon
jutlus – Peeter Tamm
muusika ansambel NB
orel – Ly Keller
juhatab Heldur Kajaste
12.00    Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
lastesõnum – Kätlyn Nairismägi
Piibli tekst, palve – Ermo Soon
jutlus – Rein Uuemõis
ülistus – Mart Jürgens
juhatab Siim Teekel

Kolmapäev, 23. märts
14.00    Palvetund
klaver – Aino Tedre,  juhatab Ülo Meriloo

Suur Neljapäev, 24. märts
18.30    Jumalateenistus,  Issanda surma mälestamine
jutlus – Ülo Niinemägi, Rein Uuemõis
mandoliinikoor – Liina Rahuoja, Leida Haavasalu
orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel

Suur Reede, 25. märts
17.00 Jumalateenistius
jutlus Tarmo Lige
oikumeeniline naiskoor, solist Ott Indermitte
orel – Liina Rahuoja
juhatab Heldur Kajaste

Pühapäev, 27. märts   I ülestõusmispüha
8.00    Jumalateenistus
naiskoor – Urve Pihlak, Silvia Landra
juhatab Ülo Meriloo
10.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Vilja Lige
Piibli tekst, palve – Mart Oksa
jutlus – Heldur Kajaste
koor – Kersti Kuusk
orel – Liina Rahuoja
juhatab Siim Teekel
12.00    Jumalateenistus
lastesõnum – Vilja Lige
Piibli tekst, palve – Mart Oksa
jutlus – Madis Kivisild
ülistuskoor – Kersti Kuusk
juhatab Siim Teekel

Neljapäev, 31. märts
18.30    Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis

Järgmised sündmused

28 SEPT
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

29 SEPT
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Maarja kabelis

01 OKT
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus

01 OKT
Jumalateenistus

Pühapäev kell 12.00 Oleviste kirikus

05 OKT
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

06 OKT
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Maarja kabelis

08 OKT
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus


Vaata kuukava