Kutsume üles rõõmustama vaesust kogevaid lapsi


Tere hea koguduse liige

Oleviste Hoolekanne, Peeteli kirik ja Põhja-Tallinna Sotsiaalhoolekande osakond korraldavad 20. aprillil, ülestõusmispühadel, Salme kultuurimajas vaesust kogevate perede lastele rõõmsa Lihavõttejänku peo algusega kell 11.00.
Kutsutuid on 620 inimest, kohaletulijaid tuleb hinnanguliselt sama palju. Tugineme Peeterli kiriku varasematele kogemustele samalaadsete ürituste korraldamisel jõulude ajal.

Peo eesmärk on tutvustada sihtgrupi hulka kuuluvatele peamiselt vene keelt kõnelevatele lastele Eesti lihavõttekombeid ja traditsioone. Ürituse toon on kristlik, Ülestõusmispühade kommetest tuleb lastele rääkima Metodisti kiriku vene koguduse vanempastor.
Esinema oleme palunud heategevuslikus korras  Tanja Mihhailova (läbirääkimised käivad) ja enne üritust lastele liikumismänge korraldama Tanel Talve bänd. Kohale tuleb Sidepataljon, kes aitab Salme kultuurimajas mängulusti täis laste peol korda luua ja aidata seal kus vaja.

Meil on väike mure ja palve – need inimesed on harjunud kaasa saama pere peale toidupaki ja mitte sellise nagu me kodututele jõulude ajal pakime kokku kõigest, mida kirikusse annetusena tuuakse, vaid sellise, mis lastele ka rõõmu teeb. Meil ei ole selle kulutuse tegemiseks paraku sponsorit, Peeteli kirikul on sellega varasem kogemus, et pakid peavad olema ühesugused, et sihtgrupi hulgas ei tekiks pingeid. Selleks on alati suur kaubanduskett oma õla alla pannud ja komplekteerinud oma jõudude ja omahinnaga toidupaki, kuhu läheb veidi pühapäevasemat kraami. Kaubandusketile on seegi suur kulu – vahetult enne üritust teevad nende töökäed pakid tasuta valmis ja toovad kohale. Sel korral teeb seda SELVER.

KUTSUME ÜLES ANNETAMA TOIDUPAKI FONDI
OLEVISTE KIRIKU KODUTUTE KONTOLE
MÄRKSÕNA ALL:
vaesust kogevatele lastele

Oleviste kogudus
EE911010220025984010

On oluline, et peredele pakutakse nii kohapeal toitu, kui kaasa antakse korralik toidupakk.

APPI KUTSUME KA VABATATHLIKKE: teenindama, pakke jagama ning peojärgselt koristama.

Selleks palun võta ühendust Riina Solmaniga: riina.solman@oleviste.ee

Õnnistussoovidega ja Teie abile lootma jäädes
Riina Solman
MTÜ Oleviste Hoolekanne
tel 5292992

Järgmised sündmused

28 SEPT
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

29 SEPT
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Maarja kabelis

01 OKT
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus

01 OKT
Jumalateenistus

Pühapäev kell 12.00 Oleviste kirikus

05 OKT
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

06 OKT
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Maarja kabelis

08 OKT
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus


Vaata kuukava