Eelmine kuu Järgmine kuu

Märtsi kuukava

N 01.03 18:30
Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis
R 02.03 18:30
Noorteõhtu
Noorteõhtut ei toimu. Talvelaager 1.-4. märts Häädemeestes
P 04.03 10:00
Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
Lastesõnum – Ülle Käärik, Piibli tekst, palve – Rait Tõnnori, jutlus – Siim Teekel, solist – Ott Indermitte, orel – Liina Rahuoja, juhatab Siim Teekel
12:00
Jumalateenistus
lastesõnum – Ülle Käärik, Piibli tekst, palve – Lauri Liimand, jutlus – Aris Sepp, ülistus – Mart Jürgens, juhatab Rein Uuemõis
17:00
Iisraeli õhtu
muusika - Jaana Eskor, juhatavad Ülo Niinemägi ja Peeter Võsu
K 07.03 14:00
Palvetund
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Aamo Remmel
N 08.03 18:30
Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis
R 09.03 18:30
Noorteõhtu

P 11.03 10:00
Jumalateenistus
lastesõnum – Kätlyn Nairismägi, Piibli tekst, palve – Genaadi Pentikäinen, jutlus – Heldur Kajaste, naiskoor – Urve Pihlak, orel – Liina Rahuoja, juhatab Siim Teekel
12:00
Jumalateenistus
lastesõnum – Kätlyn Nairismägi, Piibli tekst, palve – Erki Jurman, jutlus – Teet Uuemõis, ülistus – Inga Tingas, juhatab – Veljo Kaptein
N 15.03 18:30
Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis
R 16.03 18:30
Noorteõhtu

P 18.03 10:00
Jumalateenistus
lastesõnum – Daana Teekel, jutlus – Rait Tõnnori, meeskoor – Mary Tedre, Kaie Kant, orel – Maris Lend, juhatab Heldur Kajaste
11:15
Koguduse üldkogu koosolek

12:00
Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
lastesõnum – Daana Teekel, Piibli tekst, palve – Vahur Kuusmaa, jutlus – Veljo Kaptein, Effataa – Elisabeth Hõbesalu, Anna Mažurtšak, juhatab Siim Teekel
K 21.03 14:00
Palvetund
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Aamo Remmel
N 22.03 18:30
Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis
R 23.03 18:30
Noorteõhtu

P 25.03 10:00
Jumalateenistus - Palmipuudepüha
lastesõnum – Vilja Lige, Piibli tekst, palve – Rene Nairismägi, jutlus – Tarmo Lige, lastekoor – Varje Soon, orel – Ly Keller, juhatab Heldur Kajaste
12:00
Jumalateenistus
lastesõnum – Vilja Lige, Piibli tekst, palve – Agu Kivimägi, jutlus – Priit Pesur, ülistus – Jaanika Kivvit, juhatab – Ülo Niinemägi
17:00
Piiblikool
juhatab Veljo Kaptein
N 29.03 18:30
Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine - Suur Neljapäev
jutlus – Rein Uuemõis, mandoliinikoor – Liina Rahuoja, orel – Liina Rahuoja, juhatab Siim Teekel
R 30.03 10:00
Jumalateenistus - Suur Reede
jutlus – Ülo Niinemägi, solist – Andrus Vaiklo, orel – Liina Rahuoja
18:30
Noorteõhtu
Film „Kristuse kannatused“