Oktoobri kuukava


K 02.10
Venekeelne palvekoosolek

18:00 Maarja kabelis

N 03.10
Palvekoosolek

18:30 Maarja kabelis

klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis
R 04.10
Noorteõhtu

18:30 Maarja kabelis

P 06.10
Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine

10:00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Ülle Käärik, Piibli tekst, palve – Toivo Tänavsuu, jutlus – Siim Teekel, meeskoor – Mary Tedre, Kaie Kant, orel – Liina Rahuoja, juhatab Siim Teekel
Jumalateenistus

12:00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Ülle Käärik, Piibli tekst, palve – Vahur Kuusmaa, jutlus – Veljo Kaptein, ülistus – Mart Jürgens, juhatab Rein Uuemõis
Iisraeli õhtu

17:00 Maarja kabelis

muusika – Kristi Kubjas, juhatavad Ülo Niinemägi ja Peeter Võsu
K 09.10
Palvetund

14:00 käärkambris

klaver – Siiri Ratas, juhatab – Heldur Kajaste
Venekeelne palvekoosolek

18:00 Maarja kabelis

N 10.10
Palvekoosolek

18:30 Maarja kabelis

klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis
R 11.10
Noorteõhtu

18:30 Maarja kabelis

P 13.10
Jumalateenistus, Lõikustänupüha

10:00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Signe Krustok, Piibli tekst, palve – Ermo Soon, jutlus – Rait Tõnnori, mandoliinikoor – Liina Rahuoja, orel – Liina Rahuoja, juhatab Siim Teekel
Jumalateenistus

12:00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Signe Krustok, Piibli tekst, palve – Madis Kivisild, jutlus – Mihhail Kotov (Peterburi), ülistus - Effataa, Elisabeth Hõbesalu, juhatab Veljo Kapetin
Kohtumisõhtu Jael Puusaagiga

17:00 Maarja kabelis

Külas on misjonär Jael Puusaag, kes räägib oma elust ja tutvustab oma raamatut "100 SÕRMEJÄLGE", juhatab Veljo Kaptein.
Täpsem info
K 16.10
Venekeelne palvekoosolek

18:00 Maarja kabelis

N 17.10
Palvekoosolek

18:30 Maarja kabelis

klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis
R 18.10
Noorteõhtu

18:30 Maarja kabelis

P 20.10
Jumalateenistus

10:00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Janno Tiiderman, Piibli tekst, palve – Peeter Mõrd, jutlus – Ülo Niinemägi, naiskoor – Urve Pihlak, orel – Ly Keller, juhatab Siim Teekel
Jumalateenistus

12:00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Janno Tiiderman, Piibli tekst, palve – Raul Rikk, jutlus – Teet Uuemõis, ülistus – Mirjam Kivisild, juhatab Siim Teekel
K 23.10
Palvetund

14:00 käärkambris

klaver – Siiri Ratas, juhatab – Aamo Remmel
Venekeelne palvekoosolek

18:00 Maarja kabelis

N 24.10
Palvekoosolek

18:30 Maarja kabelis

klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis
R 25.10
Noorteõhtu

18:30 Maarja kabelis

P 27.10
Jumalateenistus

10:00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Neili Maasing, Piibli tekst, palve – Argo Luude, jutlus – Heldur Kajaste, segakoor – Mary Tedre, orel – Liina Rahuoja, juhatab Siim Teekel
Jumalateenistus

12:00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Neili Maasing, Piibli tekst, palve – Rene Nairismägi, jutlus – Aris Sepp, ülistus – Andres Jäätma, juhatab Ülo Niinemägi
Kogudusekool

17:00 Maarja kabelis

Piibellik kogudus
Täpsem info
K 30.10
Venekeelne palvekoosolek

18:00 Maarja kabelis

N 31.10
Palvekoosolek

18:30 Maarja kabelis

juhatab Rein Uuemõis