Novembri kuukava


R 01.11
Noorteõhtu

18:30 Maarja kabelis

P 03.11
Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine

10:00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Ülle Käärik, Piibli tekst, palve – Peep Pesur, tervitus – Ray Pritz (Iisrael), jutlus – Siim Teekel, mandoliinikoor – Liina Rahuoja, orel – Liina Rahuoja
Jumalateenistus

12:00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Ülle Käärik, Piibli tekst, palve – Vahur Kuusmaa, jutlus – Aris Sepp, ülistus – Maria Belogortseva, juhatab Veljo Kaptein
Iisraeli õhtu

17:00 Maarja kabelis

Muusika – Liidia Hõbesalu, külaline – Ray Pritz (Iisrael), juhatab Ülo Niinemägi
K 06.11
Palvetund

14:00 käärkambris

klaver – Siiri Ratas, juhatab Aamo Remmel
Venekeelne palvekoosolek

18:00 Maarja kabelis

N 07.11
Palvekoosolek

18:30 Maarja kabelis

klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis
R 08.11
Noorteõhtu

18:30 Maarja kabelis

P 10.11
Jumalateenistus, Isadepäev

10:00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Gerd-Walter Buskies, Piibli tekst, palve – Ermo Soon, jutlus – Gerd-Walter Buskies (Šveits), lastekoor – Varje Soon, Annika Soon, orel – Ly Keller, juhatab Heldur Kajaste
Jumalateenistus, Isadepäev

12:00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Gerd-Walter Buskies, Piibli tekst, palve – Rene Nairismägi, jutlus – Veljo Kaptein, ülistus – Merle Morales, juhatab Ülo Niinemägi
Mälestuskontsert - Leo Semlek 85

17:00 Oleviste kirikus

Tallinna Oikumeeniline Naiskoor. Dirigendid: Kersti Petermann, Aivi Otsnik, Marika Kahar, Urve Pihlak. Orel Kersti Petermann, Marika Kahar, klaver: Tiiu Jürma.
Täpsem info
K 13.11
Venekeelne palvekoosolek

18:00 Maarja kabelis

N 14.11
Palvekoosolek

18:30 Maarja kabelis

klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis
R 15.11
Noorteõhtu

18:30 Maarja kabelis

L 16.11
Palvepäev

10:00 Oleviste kirikus

Hommikupalve 08.00, ülistus ja palve kell 10.00–13.00
P 17.11
Jumalateenistus

10:00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Neili Maasing, Piibli tekst, palve – Aapo Pukk, jutlus – Heldur Kajaste, meeskoor & Robirohi – Mary Tedre, Kaie Kant, orel – Liina Rahuoja, juhatab Siim Teekel
Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine

12:00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Neili Maasing, Piibli tekst, palve – Viljam Borissenko, jutlus – Teet Uuemõis, ülistus – Mart Jürgens, juhatab Siim Teekel
K 20.11
Palvetund

14:00 käärkambris

klaver – Siiri Ratas, juhatab Heldur Kajaste
Venekeelne palvekoosolek

18:00 Maarja kabelis

N 21.11
Palvekoosolek

18:30 Maarja kabelis

R 22.11
Noorteõhtu

18:30 Maarja kabelis

P 24.11
Jumalateenistus, Surnutemälestuspüha

10:00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Kätlyn Nairismägi, Piibli tekst, palve – Tarmo Ojamets, jutlus – Rait Tõnnori, segakoor – Mary Tedre, orel – Liina Rahuoja, juhatab Siim Teekel
Jumalateenistus

12:00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Kätlyn Nairismägi, Piibli tekst, palve – Agu Kivimägi, jutlus – Priit Pesur, ülistus – Tuuli Heeney, juhatab Rein Uuemõis
Kogudusekool

17:00 Maarja kabelis

Vaimulik kasvamine ja kutsumus
Täpsem info
K 27.11
Venekeelne palvekoosolek

18:00 Maarja kabelis

N 28.11
Palvekoosolek

18:30 Maarja kabelis

klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis
R 29.11
Noorteõhtu

18:30 Maarja kabelis