Oktoobri kuukava


R 01.10
Noorteõhtu

18.30 Oleviste kirikus

jutlus – Veljo Kaptein ülistus – Maria Belogortseva õhtujuht – Jose Daniel Morales Sööt

P 03.10
Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine

10.00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Rait Tõnnori, Jumala Sõna, palve – Raul Altmäe, jutlus – Brian Benson (USA), kammerkoor – Mary Tedre, orel – Liina Rahuoja, juhatab Siim Teekel

Jumalateenistus

12.00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Rait Tõnnori, Jumala Sõna, palve – Dormis Heinmaa, tunnistus – Riina Solman, jutlus – Veljo Kaptein, ülistus – Andres Jäätma, juhatab Ülo Niinemägi

Jumalateenistus Iisraeli sõpradele

17.00 Oleviste kirikus

muusika – Liidia Hõbesalu ansambel, juhatavad Peeter Võsu ja Ülo Niinemägi

https://oleviste.ee/rahvusvaheline-palvepaev-rahu-eest-jeruusalemmas/
N 07.10
Palvekoosolek

18.30 Oleviste kirikus

juhatab Teet Uuemõis

R 08.10
Noorteõhtu

18.30 Oleviste kirikus

jutlus – Anna Roomet, ülistus – Saamuel Kadanik

P 10.10
Jumalateenistus, Lõikustänupüha

10.00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Ülle Käärik, Jumala Sõna, palve – Peep Pesur, jutlus – Heldur Kajaste, orel – Liina Rahuoja, juhatab Rait Tõnnori

Jumalateenistus

12.00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Ülle Käärik, Jumala Sõna, palve – Viljam Borissenko, tunnistus – Liis Borissenko, jutlus – Aris Sepp, ülistus – Saara Kaptein, juhatab Ülo Niinemägi

N 14.10
Palvekoosolek

18.30 Oleviste kirikus

juhatab Teet Uuemõis

R 15.10
Noorteõhtu

18.30 Oleviste kirikus

jutlus – Arno Lehtsaar, ülistus – Elisabeth Kirme, õhtujuhid Jette Mäggi ja Saara Kaptein

P 17.10
Jumalateenistus, Hõimurahvaste palvepäev

10.00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Janno Tiidermann, Jumala Sõna, palve – Jaan Bärenson, jutlus – Ülo Niinemägi, segakoor – Mary Tedre, orel – Liina Rahuoja, juhatab Siim Teekel

Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine

12.00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Janno Tiidermann, Jumala Sõna, palve – Martin Kask, tunnistus – Meeta Morozov, jutlus – Teet Uuemõis, ülistus – Tuuli Heeney, juhatab Siim Teekel

N 21.10
Palvekoosolek

18.30 Oleviste kirikus

juhatab Teet Uuemõis

R 22.10
Noorteõhtu

18.30 Oleviste kirikus

ülistus – Juhan Ungru, õhtujuht – Kristiina Elisabeth Kalmus

P 24.10
Jumalateenistus

10.00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Daana Teekel, Jumala Sõna, palve – Ülo Vaher, jutlus – Rait Tõnnori, naiskoor – Urve Pihlak, orel – Ly Keller, juhatab Heldur Kajaste

Jumalateenistus

12.00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Daana Teekel, Jumala Sõna, palve – Harry Puskar, tunnistus – Anna Roomet, jutlus – Rivo Rajandu, ülistus – Mirjam Kivisild, juhatab Marcus Zujev

N 28.10
Palvekoosolek

18.30 Oleviste kirikus

juhatab Teet Uuemõis

R 29.10
Noorteõhtu

18.30 Oleviste kirikus

PP 2021 ülekande ühisvaatamine

https://ppfestival.ee/
P 31.10
Jumalateenistus

10.00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Kätlyn Nairismägi, Jumala Sõna, palve – Rene Nairismägi, jutlus – Ülo Niinemägi, orel – Liina Rahuoja, juhatab Siim Teekel

Jumalateenistus

12.00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Kätlyn Nairismägi, Jumala Sõna, palve – Taavet Hõbesalu, tunnistus – Ivi Rang, jutlus – Priit Pesur, Effataa koor – Elisabeth Hõbesalu, juhatab Veljo Kaptein

Kogudusekool

17.00 Oleviste kirikus

Rait Tõnnori

https://oleviste.ee/kogudusekool/