Detsembri kuukava


N 02.12
Palvekoosolek

18.30 Oleviste kirikus

juhatab Teet Uuemõis

R 03.12
Noorteõhtu

18.30 Oleviste kirikus

jutlus – Veljo Kaptein, ülistus – Rutt Kivisild, juhatab Kjell Rodal Jalasto

P 05.12
Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine, II advent

10.00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Ülle Käärik, Jumala Sõna, palve – Rait Tõnnori, jutlus – Aamo Remmel, orel – Liina Rahuoja, juhatab Heldur Kajaste

Jumalateenistus, II advent

12.00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Ülle Käärik, Jumala Sõna, palve – Dormis Heinmaa, jutlus – Aris Sepp, ülistus – Maria Belogortseva, juhatab Veljo Kaptein

Iisraeli õhtu

17.00 Oleviste kirikus

muusika – Hanna-Gerli Metsala, juhatavad Peeter Võsu ja Ülo Niinemägi

N 09.12
Palvekoosolek

18.30 Oleviste kirikus

juhatab Teet Uuemõis

R 10.12
Noorteõhtu

18.30 Oleviste kirikus

Tunnustuste õhtu, juhatab Kristiina Elisabeth Kalmus

P 12.12
Jumalateenistus, III advent

10.00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Kätlyn Nairismägi, Jumala Sõna, palve – Rene Nairismägi, jutlus – Heldur Kajaste, muusika – Saku Puhkpilliorkester, orel – Ly Keller, juhatab Ülo Niinemägi

Jumalateenistus, III advent

12.00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Kätlyn Nairismägi, Jumala Sõna, palve – Martin Kask, jutlus – Teet Uuemõis, ülistus – Jaanika Kivvit, juhatab Marcus Zujev,

N 16.12
Palvekoosolek

18.30 Oleviste kirikus

juhatab Teet Uuemõis

R 17.12
Noorteõhtu

18.30 Oleviste kirikus

jutlus – Janek Puusepp, juhatavad Andreas ja Timo Tingas

P 19.12
Jumalateenistus, IV advent

10.00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Daana Teekel, Jumala Sõna, palve – Boris Zujev, jutlus – Rait Tõnnori, muusika – ansambel Redel Ruudus, orel – Liina Rahuoja, juhatab Heldur Kajaste

Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine, IV advent

12.00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Daana Teekel, Jumala Sõna, palve – Erki Jurman, jutlus – Veljo Kaptein, ülistus – Inga Tingas, juhatab Siim Teekel

Pühapäevakooli jõuluteenistus

16.00 Oleviste kirikus

N 23.12
Palvekoosolek

18.30 Oleviste kirikus

juhatab Teet Uuemõis

R 24.12
Jõulumuusika

15.30 Oleviste kirikus

Jõuluõhtu jumalateenistus

16.00 Oleviste kirikus

jutlus – Siim Teekel, ühendkoor – Urve Pihlak, orel – Liina Rahuoja

L 25.12
Ristimisjumalateenistus, I jõulupüha

12.00 Oleviste kirikus

jutlus – Ülo Niinemägi, orel – Liina Rahuoja, juhatab Siim Teekel

P 26.12
Jumalateenistus, II jõulupüha

10.00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Janno Tiidermann, Jumala Sõna, palve – Raul Altmäe, jutlus – Joosep Tammo, Pärnu Oikumeeniline Naiskoor – Ester Murrang, orel – Liina Rahuoja, juhatab Veljo Kaptein

Jumalateenistus, II jõulupüha

12.00 Oleviste kirikus

lastesõnum – Janno Tiidermann, Jumala Sõna, palve – Rain Kallaste, jutlus – Priit Pesur, ülistus – Andres Jäätma, juhatab Ülo Niinemägi

Kogudusekool

17.00 Oleviste kirikus

„Jeesuse sünd“, õpetab Joosep Tammo, juhatab Rait Tõnnori

R 31.12
Aastalõpu jumalateenistus

17.00 Oleviste kirikus

orel – Liina Rahuoja, juhatab Siim Teekel

Aastalõpu palveõhtu

23.00 Oleviste kirikus

juhatab Ülo Niinemägi