IMG_20201229_121040

Oleviste Hoolekanne tänab kõiki annetajaid


Oleviste Hoolekanne tänab südamest kõiki inimesi ja organisatsioone, kelle annetuste abil saime valmistada rikkalikud jõulupakid koduta ja vähekindlustatud inimestele.

Eile hommikuks oli meie kiriku käärkambris 800 kg mandariine, 500 paari sokke ja aluspesu, 800 konservi, sadu paare käsitsi kootud villaseid sokke, erinevaid hoole ja armastusega pakitud kommi- ja kingipakke ning palju maitsvaid küpsetisi, pirukaid ja kooke.
 
Samuti täname Swissoteli, kes oli taas valmis pakkuma sooja toitu, konservide ja pirukate eest täname Eesti Keskkonnateenused AS-i, samuti täname Friends Textile OÜ-d pesu ja sokkide eest. Täname kõiki eraisikuid ja firmasid, kes te hoolite!
 
Toimetame kõik annetatu koduta ja vähekindlustatud inimesteni otse või läbi meie erinevate partnerite ja sõprade.
 
Oleviste koguduse vanempastori Siim Teekeli sõnul on algselt kodututele inimestele mõeldud jõulupuust saanud oodatud üritus paljudele puuduses elavatele inimestele. „Ka sellel aastal oleme juba nädalaid saanud kõnesid küsimustega ürituse toimumise kohta abivajajatelt, kes seda pikisilmi ootavad. Samuti oleme saanud kümneid kõnesid neilt headelt inimestelt, kes soovivad aidata ja toetada abivajajaid. Oleme väga tänulikud paljudele firmadele ja sadadele eraisikutele, kes on andnud oma panuse. Sellel aastal küll teistmoodi, aga ajastule kohaselt. Rasketel aegadel vajavad inimesed veelgi enam tuge, selles näeme me ka kirikuna oma rolli vaimuliku sõnumi jagamisel ja hingelise toe pakkumisel,“ rääkis Siim Teekel.
 
Oleviste Hoolekanne on rahvastikuminister Riina Solmani juhtimisel koos heade partneritega ning lahkete annetajatega valmistanud jõulurõõmu koduta ja vähekindlustatud inimestele juba 20 aastat. Sama pikalt on korraldatud ka vabariigi sünnipäeva pidulikku tähistamist.
 
„Me ei jäta neid üritusi ära, vaid lükkame edasi perioodi, kui viirus enam nii rängalt ei kimbuta ning saame inimeste tervist ohtu seadmata nende poolt oodatud koosviibimiseks taas koguneda. Loodame, et ehk õnnestub juba kevadpühadel,“ ütles rahvastikuminister.
 
Sellel aastal oli traditsiooniline kontsert-jumalateenistus ja pakkide jagamise planeeritud 29. detsembrile. Seoses koroonaviiruse tõkestamiseks kehtestatud uute reeglitega Tallinnas ja Harjumaal, tuli algselt planeeritud üritus ja ka annetustena kogutud ning armastusega kokku pandud pakkide jagamine ära jätta.
 
Täname veelkord kõiki lahkeid annetajaid!
 
Liis Borissenko
Oleviste Hoolekande juhatuse liige

Järgmised sündmused

22 VEEB
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

23 VEEB
Kontsert-jumalateenistus

Reede kell 12.00 Oleviste kirikus

23 VEEB
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Oleviste kirikus

25 VEEB
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus

25 VEEB
Jumalateenistus

Pühapäev kell 12.00 Oleviste kirikus

29 VEEB
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

01 MÄR
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Oleviste kirikus


Vaata kuukava