Paastu- ja palvepäevad 2020


„Ja kui siis minu rahvas, kellele on pandud minu nimi, alandab ennast ja nad palvetavad ja otsivad minu palet ning pöörduvad oma kurjadelt teedelt, siis ma kuulen taevast ja annan andeks nende patu ning säästan nende maa“ (2. Ajaraamat 7:14).

Sel pühapäeval, 5. aprillil tähistame Palmipuudepüha, 9. aprillil on Suur Neljapäev, 10. aprillil Suur Reede ja järgmisel pühapäeval, 12. aprillil – I ülestõusmispüha.

Oleviste koguduse juhatus kutsub teid kõiki eeloleval nädalal 5. – 12. aprillini paluma ja paastuma nii ootamatult tabanud olukorra eest. Meie kõrval on inimesi, kes on teadmatuses ja tunnevad hirmu- kanname nii neid, kui ka oma lähedasi Jumala ette, et Tema meid kõiki aitaks.

Palvetame Vabariigi Valituse, meedikute, politsei ja kõigi nende eest, kes on pandeemia ajal eesliinil. Palvetame usurahva eest, et kõigil oleks jätkuvalt usku loota kõiges Jumala peale.

Liitu üleskutsega nõnda kuidas Sul võimalik on. Kas paastud ja palud ühe päeva või kogu nädala – selles lepi ise Issandaga kokku ja pea kinni antud leppest.

Õnnistussooviga,
Oleviste koguduse juhatuse nimel
Siim Teekel

Järgmised sündmused

06 JUN
Meeste palvehommik

Laupäev kell 10:00 Oleviste kirikus

07 JUN
Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine

Pühapäev kell 10:00 Oleviste kirikus
Täpsem info

07 JUN
Jumalateenistus

Pühapäev kell 12:00 Oleviste kirikus
Täpsem info

07 JUN
Iisraeli õhtu

Pühapäev kell 17:00 Oleviste kirikus
Täpsem info

11 JUN
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18:30 Oleviste kirikus

12 JUN
Noorteõhtu

Reede kell 18:30 Oleviste kirikus
Täpsem info

14 JUN
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10:00 Oleviste kirikus
Täpsem info


Vaata kuukava