IMG_6241

Rännak läbi Piibli jõudis lõpule


Oleviste koguduse piiblikool, mis kandis pealkirja “Piibel rongiaknast”, jõudis selleks korraks lõpule. Kursus oli justkui põnev rännak läbi kogu Piibli, kus vaatluse all olid üksikult kõik raamatud.

Nagu rongiga sõites ei ole võimalik igas paigas pikalt peatuda, nii olid ka loengud pigem ülevaatlikud, keskendudes ainult olulisematele teemadele ja kirjakohtadele. Teekonna lõpuks omandasid osalejad aga tervikliku ülevaate kogu Pühakirjast. Kokku saadi üheksal korral, iga kuu viimasel pühapäeval.

“On eriline privileeg ja Jumala arm, et Oleviste kogudus võib oma liikmetele korraldada piibliõpet,” sõnas piiblikooli lektor Veljo Kaptein. “Igal aastal oleme teinud midagi erinevat, lähtuvalt Püha Vaimu suunistest ja koguduse vajadusest. Olgu see evangelism, diakonide koolitus, kodugrupijuhtidele suunatud õpe, teenib see ikka Jumalariigi uue põlvkonna töötegijate ettevalmistamise ja väljaläkitamise eesmärki.”

Piiblikooli loengute ettevalmistamine oli pastor Veljo Kapteini jaoks võrdlemisi töömahukas protsess. Samas oli see tema jaoks võimalus ka ise selle läbi õppida. Kõiki loengud on järelkuulatavad ka koguduse kodulehel.

Järelkuulatavad loengud

Järgmised sündmused

04 OKT
Palvekoosolek käärkambris

Kolmapäev kell 13.00 käärkambris

05 OKT
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

06 OKT
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Oleviste kirikus

08 OKT
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus

08 OKT
Jumalateenistus

Pühapäev kell 12.00 Oleviste kirikus

12 OKT
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

13 OKT
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Oleviste kirikus


Vaata kuukava