Sel laupäeval Tarmo Vardja sünniaastapäeva kontsert


Oled oodatud laupäeval, 12. novembril kell 18.00  Oleviste kirikusse
Tarmo Vardja 60. sünniaastapäeva kontserdile.

Tarmo Vardja sündis 9. novembril 1951. aastal Tartus kolmelapselise pere vanima lapsena. Juba 5-aastaselt pandi ta viiulit õppima. Ta lõpetas 1971. aastal Linda Riineri juhendamisel Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli ja 1976. aastal Tallinna Riikliku Konservatooriumi, õpetajateks professor Vladimir Alumäe, Harald Aasa ja Hillar Taamal.

Konservatooriumis õppimise ajal töötas Tarmo kolm aastat Eesti Riiklikus Sümfooniaorkestris. Peale Konservatooriumi lõpetamist teda enam ERSO-sse tööle ei suunatud, põhjuseks usulised veendumused. Peale sõjaväeteenistust töötas Tarmo kaks aastat katlakütjana. 1980. aastast kuni surmani mängis ta taas ERSO-s viiulit. Ta käis paljudes eesti, soome ja rootsi kodudes ning kirikutes klavereid häälestamas.

Tallinnas õppimise ajal liitus ta Oleviste kogudusega, mängis viiulit saatega segakooris, laulis noortekooris, juhatas segakoori ja Effataa koori. Kooritöö kõrval moodustas ta mitmeid ansambleid ja kvartette. Kümme aastat mängis ja laulis Tarmo bluegrass ansamblis Robirohi, tegi mitu aastat kaastööd Jeruusalemma lehtmajapühade sümfooniaorkestris ja Soome kristlikus kammerorkestris Credo.

1978. aastal laulatati Tarmo Vardja Liidia Tammoga. Tarmo oli hea abikaasa ja armastav isa seitsmele lapsele: Markusele, Rutile, Hanna-Mariale, Taanielile, Toomasele, Jaakobile ja Eva-Liisale, ta oli abivalmis ja rõõmsameelne, hea huumorisoonega kaaslane.

8. detsembril 2007 aastal teel Tartusse kontserdile lahkus Tarmo Vardja ootamatult igavikku.

Järgmised sündmused

29 VEEB
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

01 MÄR
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Oleviste kirikus

03 MÄR
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus

03 MÄR
Jumalateenistus

Pühapäev kell 12.00 Oleviste kirikus

07 MÄR
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

08 MÄR
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Oleviste kirikus

10 MÄR
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus


Vaata kuukava