Muusikud esitamas jõulujumalateenistusel jõulumuusikat. Foto: Heldur Kajaste.

Koguduses toimuvad sündmused jõuluajal


7. dets. 2022 | Rait Tõnnori

Jõuluajal on Oleviste kirikus toimumas mitmeid sündmuseid ja teenistusi, millest on võimalik kõigil soovijatel osa võtta.

Koguduse noored ja nende sõbrad on oodatud 16. detsembril kell 18.30 algavale noorte jõuluõhtule. Noorte jõuluõhtu programmi koostavad ja viivad läbi koguduse noored.

Pühapäevakooli lapsed ja perekonnad on oodatud 18. detsembril kell 16 toimuvale laste jõuluõhtule. Laste jõuluteenistusel esitavad lapsed armastatud jõululaule. Oodatud on kõik suured ja väikesed, et koos laulda ja pärast ühiselt meisterdada.

Jõulujumalateenistus toimub 24. detsembril kell 16. Pool tundi enne jumalateenistuse algust kõlavad kaunimad jõululaulud erinevate muusikute esituses. Jõulujutluse peab Oleviste koguduse vanempastor Siim Teekel.

Traditsiooniliseks saanud kontsert-jumalateenistus kodututele ja vähekindlustatud inimestele toimub 30. detsembril algusega kell 12. Osalejatele pakutakse sooja jõululõunat, ühiselt lauldakse jõululaule ning kuulatakse jõulusõnumit.  Osalejatele antakse lahkudes kaasa toidupakk.

Aastalõpu tänujumalateenistus toimub Oleviste kirikus laupäeval, 31. detsembril kell 17. Samuti on võimalik aasta viimasel tunnil koguneda Oleviste kirikusse kell 23 algavale palveteenistusele. See on hea võimalus võtta uus aasta vastu põlvedel palvetades. Palvetundi on aastaid juhatanud pastor Ülo Niinemägi.

Aasta esimesel päeval, 1. jaanuaril on kõik oodatud pühapäevastele jumalateenistustele kell 10 ja 12.

Soovime teile imelist jõuluaega ja kutsume kõiki osalema meie koguduse sündmustel.

Täpsem info kõikide toimuvate avalike sündmuste ja teenistuse kohta on leitav koguduse kuukavast: https://oleviste.ee/kuukava/