23. juunil kogunesime taas Kabaku tallu Hirvlis, et pidada traditsioonilist kogupere jaaniõhtu jumalateenistust. Rõõm oli näha, kuidas kokku tulid nii koguduse liikmed, nende pered, sõbrad kui ka paljud külalised, noored ja vana, et ühiselt tähistada jaanipäeva ning nautida osadust Jumala ligiolus.
Jaaniõhtu kujunes paljude jaoks toredaks taaskohtumiseks ning pakkus võimalust veeta kvaliteetaega pere ja sõprade seltsis. Jumalateenistust rikastas oma muusikaga ansambel Robirohi, kelle laulud tõid õhtusse rõõmu ja tänulikkust.
Täname südamest Kabaku talu pererahvast, kes meid igal aastal lahkelt vastu võtab ning oma kodu ja maa meie kasutusse annab.
Kõige suurem tänu kuulub aga Jumalale, kes oli meie keskel, õnnistas meie koosviibimist ning kinkis hea ilma. Tema armus ja juhtimisel sai sellest õhtust eriline aeg täis rõõmu, osadust ja tänulikkust.
Täname kõiki, kes osalesid, panustasid ja aitasid kaasa selle kauni jaaniõhtu õnnestumisele!
"Mu hing ülistab Issandat ja mu vaim hõiskab Jumala, minu Päästja pärast." (Luuka 1:46–47)
Drooni foto: Rait Tõnnori
Fotod: Aris Sepp


























































