Jumalateenistused


Pühapäevased jumalateenistused

Jumalateenistused toimuvad Oleviste kirikus igal pühapäeval kell 10 ja 12. Kell 10 algavat jumalateenistust on võimalik kuulata ka otseülekandena Pereraadio vahendusel. Samuti toimuvad jumalateenistuste videoülekanded koguduse veebilehe kaudu.

Issanda surma mälestamine 

Oleviste koguduses toimub Kristuse surma mälestamine kuu esimesel pühapäeval kella 10-ses jumalateenistuses ja kuu kolmandal pühapäeval kella 12-ses jumalateenistuses. Kristuse surma mälestamisest osa võtmisel on nõue, et meie vahekord inimeste ja Jumalaga on korras, st et süda on puhas.

Lahkunute mälestamine

Kuu esimesel pühapäeval kell 10 algaval teenistusel toimub meie hulgast lahkunud inimeste mälestamine. Mälestamise soovist teavitada eelnevalt koguduse kantseleisse.

Eestpalve ja palvesoovid

Iga teenistuse lõpus on võimalus eestpalveks altaril. Palvesoovid on võimalik tuua paberil enne teenistuse algust koosoleku juhataja kätte või saata eelnevalt e-posti teel oleviste@oleviste.ee. Palvesoovid loetakse teenistuse ajal ette ja kogudus palvetab nende pärast ühiselt.


Palvekoosolekud

Palvekoosolekud toimuvad igal neljapäeval Maarja kabelis kell 18.30.


Noorteõhtud

Noorteõhtud toimuvad reedeti Maarja kabelis kell 18.30. Täpsem info noortetöö kohta veebilehel www.onoored.ee ja Facebookis. Noorteõhtute otseülekandeid on võimalik vaadata Facebooki kaudu.

Järgmised sündmused

01 JUN
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

02 JUN
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Maarja kabelis

04 JUN
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus

04 JUN
Jumalateenistus

Pühapäev kell 12.00 Oleviste kirikus

08 JUN
Palvekoosolek

Neljapäev kell 18.30 Maarja kabelis

09 JUN
Noorteõhtu

Reede kell 18.30 Maarja kabelis

11 JUN
Jumalateenistus

Pühapäev kell 10.00 Oleviste kirikus


Vaata kuukava