Oleviste kirikus toimus Vabariigi 105. aastapäeva vastuvõtt
24. veebr. 2023 | Rait Tõnnori

Neljapäeval, 23. veebruaril korraldas Oleviste Hoolekanne Eesti Vabariigi 105. aastapäeva tähistamiseks piduliku kontsert-jumalateenistuse koduta ja vähekindlustatud inimestele.

Loe edasi
Oleviste kirikus toimus varalahkunud laste mälestusteenistus
11. veebr. 2023 | Rait Tõnnori

Laupäeval, 11. veebruaril toimus Oleviste kirikus meie hulgast liiga vara lahkunud laste mälestusteenistus. Hingesillad on mälestusteenistus, mis on pühendatud meie hulgast liiga vara lahkunud lastele.

Loe edasi
Oleviste kirikus algas Alfa kursus
21. jaan. 2023 | Rait Tõnnori

Oleviste kirikus algas 22. jaanuaril kristluse põhitõdesid tutvustav Alfa kursus. Alfa on kaasaja populaarseim ristiusu aluseid tutvustav kursus, mis on mõeldud nendele inimestele, kellel on tekkinud huvi usualaste teemade vastu ning kes soovivad elu olulistele küsimustele vastuseid leida.

Loe edasi
Kontsert-jumalateenistus koduta ja vähekindlustatud inimestele
30. dets. 2022 | Rait Tõnnori

30. detsembril toimus Oleviste kirikus taas kodututele ja vähekindlustatud inimestele mõeldud jõulukontsert-jumalateenistus.

Loe edasi
Oleviste kirikus lõppes Alfa kursus
11. dets. 2022 | Rait Tõnnori

Olevistes koguduses lõppes kolmekuuline kristliku usu põhitõdesid tutvustav Alfa kursus. Kursus oli mõeldud nendele inimestele, kes soovisid paremini tundma õppida kristliku usu põhitõdesid.

Loe edasi
Koguduses toimuvad sündmused jõuluajal
7. dets. 2022 | Rait Tõnnori

Jõuluajal on Oleviste kirikus toimumas mitmeid sündmuseid ja teenistusi, millest on võimalik kõigil soovijatel osa võtta.

Loe edasi
Maarja kabeli torni paigaldati tagasi restaureeritud rist
26. okt. 2022 | Rait Tõnnori

2022. aastal on toimunud Oleviste kiriku Maarja kabeli katusetööd. 26. oktoobril paigaldati Maarja kabeli torni tagasi kullatud ja restaureeritud rist ja kuul.

Loe edasi
Lõikustänupühal tänatakse Jumalat õnnistuse eest
6. okt. 2022 | Rait Tõnnori

Sellel pühapäeval tähistame lõikustänupüha, ja siis mõtleme tänutundes sellele, et Issand on õnnistanud meie toidulauda. Inimene peab küll külvama seemne maamulda, kuid Jumal on see, kes laseb kõigel kasvada.

Loe edasi
Möödus 72 aastat Oleviste koguduse loomisest
17. sept. 2022 | Rait Tõnnori

Koguduse avajumalateenistus toimus 17. septembril 1950 aastal, kell 10 hommikul. Hommikusel jumalateenistusel osales ligikaudu 3000 ja õhtusel 2700 inimest.

Loe edasi
Toimus koguduse bussireis Läänemaale
20. aug. 2022 | Rait Tõnnori

Laupäeval, 20. augustil toimus koguduse bussireis Läänemaale. Reisil külastati Läänemaa usulise ärkamisega seotud kohtasid.

Loe edasi
Perelaagris kohtusid perekonnad
17. juuli 2022 | Rait Tõnnori

15. – 17. juulil 2022 toimus alaealiste lastega perekondadele Oleviste koguduse perelaager. Laagripäevadel toimusid perejumalateenistused, abielu ja perekonda tugevdavad seminarid, pereaeg, lõkkeosadus jpm. Piisavalt oli aega ka lihtsalt koos olemiseks ja perepuhkuseks.

Loe edasi
Oleviste kiriku restaureerimistööd jätkuvad
1. juuli 2022 | Rait Tõnnori

Oleviste kiriku restaureerimistööd jätkuvad ka sellel aastal. Käesoleval suvel algavad tööd Maarja kabeli juures. Tööd teostatakse plaanide järgi kahes erinevas etapis – 2022. aastal restaureeritakse Maarja kabeli katus ja järgmisel aastal on plaanis restaureerida kabeli fassaad.

Loe edasi