Detsembri kuukava


P 02.12 10:00
Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine, I advent
lastesõnum – Ülle Käärik, Piibli tekst, palve – Raul Altmäe, jutlus – Heldur Kajaste, mandoliinikoor – Liina Rahuoja, orel – Liina Rahuoja, juhatab Siim Teekel
12:00
Jumalateenistus
lastesõnum – Ülle Käärik, Piibli tekst, palve – Agu Kivimägi, jutlus – Veljo Kaptein, ülistus – Andres Jäätma, juhatab Rein Uuemõis
17:00
Iisraeli õhtu
juhatavad Peeter Võsu ja Ülo Niinemägi
K 05.12 14:00
Palvetund
klaver – Siiri Ratas, juhatab Heldur Kajaste
N 06.12 18:30
Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis
R 07.12 18:30
Noorteõhtu

P 09.12 10:00
Jumalateenistus, II advent
lastesõnum – Kätlyn Nairismägi, Piibli tekst, palve – Ermo Soon, jutlus – Rait Tõnnori, lastekoor – Varje Soon, Annika Soon, orel – Ly Keller, juhatab Heldur Kajaste
12:00
Jumalateenistus
lastesõnum – Kätlyn Nairismägi, Piibli tekst, palve – Rivo Rajandu, jutlus – Priit Pesur, ülistus – Ats Rand & ansambel, juhatab Ülo Niinemägi
17:00
Piiblikool - Rännak läbi Piibli
Veljo Kaptein - "Suured prohvetid"
N 13.12 18:30
Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis
R 14.12 18:30
Noorteõhtu

L 15.12 17:00
Saku Mandoliinide kontsert
Kõlab kaunis klassikaline muusika ja armastatud jõululaulud.
Täpsem info
P 16.12 10:00
Jumalateenistus, III advent
lastesõnum – Neili Maasing, Piibli tekst, palve – Peeter Mõrd, jutlus – Ülo Niinemägi, solist – Ott Indermitte, Saku pasunakoor – dirigent Ants Reinhold, orel – Liina Rahuoja, juhatab Heldur Kajaste
12:00
Jumalateenistus, Issanda surma mälestamine
lastesõnum – Neili Maasing, Piibli tekst, palve – Rain Kallaste, Effataa koor – Elisabeth Hõbesalu, jutlus – Teet Uuemõis, juhatab Siim Teekel
K 19.12 14:00
Palvetund
klaver – Siiri Ratas, juhatab Aamo Remmel
N 20.12 18:30
Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis
R 21.12 18:30
Noorteõhtu
Oleviste noorte jõulupidu
Täpsem info
P 23.12 10:00
Jumalateenistus, IV advent
lastesõnum – Signe Krustok, Piibli tekst, palve – Rene Nairismägi, jutlus – Rein Uuemõis, naiskoor – Urve Pihlak, orel – Liina Rahuoja, juhatab Siim Teekel
12:00
Jumalateenistus
lastesõnum – Signe Krustok, Piibli tekst, palve – Rein Heamägi, jutlus – Aris Sepp, ülistus – Tuuli Heeney, juhatab Veljo Kaptein
E 24.12 15:30
Jõulumuusika

16:00
Jõuluõhtu jumalateenistus
jutlus – Siim Teekel, ühendkoor – Urve Pihlak, Mary Tedre, Kaie Kant, orel – Liina Rahuoja
T 25.12 10:00
I Jõulupüha
Ristimisjumalateenistus
K 26.12 17:00
II Jõulupüha
Kontsert - "Kristuse sündimise püha muusikas"
N 27.12 18:30
Palvekoosolek
klaver – Liina Rahuoja, juhatab Rein Uuemõis
R 28.12 18:30
Noorteõhtu

P 30.12 10:00
Jumalateenistus
Piibli tekst, palve – Argo Luude, jutlus – Heldur Kajaste, meeskoor – Mary Tedre, Kaie Kant, orel – Liina Rahuoja, juhatab Ülo Niinemägi
12:00
Jumalateenistus
Piibli tekst, palve – Dormis Heinmaa, jutlus – Taavi Hollmann, ülistus – Hannes Nõlvak & Co, juhatab Veljo Kaptein
E 31.12 17:00
Jumalateenistus

23:00
Aastavahetuse palveteenistus